KONST / Litografier / Litografi 13732037
nr 1373 2037
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Litografi, Göran Hahne (f. 1955), Sverige. Signerad, numrerad 179/360, Stockholm. Motivet: 27x42cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:56:33
18/1 12:34:35
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm